آخرین مطالب

عضویت در سامانه پیامکی با ارسال «عضویت» به 09199380946

بازی تفرقه، این بار در زمین فوتبال

بازی تفرقه، این بار در زمین فوتبال

بازی تفرقه، این بار در زمین فوتبال

از قرار معلوم بازیِ کثیف راه انداختنِ دعوا بین دو ملت ایران و عراق و نفرت پراکنی بین آن ها، این بار در زمین فوتبال و به بهانه حمله چند تماشاگر نما، البته بعد از توهین فوتبالیست ایرانی به فوتبالیستهای تیم ذوب آهن، در بازیِِ این تیم با تیم الزورا عراق درحال رخ دادن و تکرار است، آن هم درحالیکه اولاً از این صحنه ها به شدت در فوتبال کشور خودمان نیز می بینیم و قطعاً رفتار اشتباه چند تماشاگر نما را به پای مردم یک شهر یا کشور نمی نویسند و درثانی کاش امثال دروازه بان تیم ذوب آهن نیز قبل از هرگونه اظهار نظری، ابتدا تحقیق میکردند تا می فهمیدند که ورزشگاه کربلا با پول خودِ عراقی ها و توسط یک شرکت ترکیه ای ساخته شده است، نه با پول ایرانی ها و توسط شرکتهای ایرانی !!
: البته اتفاقات دیشب، خروجیِ هزینه ای است که دولت آمریکا (به اذعان خودش)، برای تشویق ناسیونالیسم عراقی و جدایی بین دو ملت، بمنظور مقابله با نفوذ ایران در عراق میکند! و عده ای در داخل بدون تحقیق و ندانسته و عده ای غرض‌مندانه آن را ترویج میکنند.
#حب_الحسین_یجمعنا
#لا_یمکن_الفراق_بین_الایران_و_العراق

با ما همراه شوید:

بله:
ble.im/join/YjIzYzU0N2
سروش:
sapp.ir/rahe_bidari
ایتا:
https://eitaa.com/rahe_bidari
اینستاگرام:
instagram.com/rahebidari_ir
سایت:
www.rahebidari.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


− 2 = 6

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>