آخرین مطالب

عضویت در سامانه پیامکی با ارسال «عضویت» به 09199380946

برگزاری جلسات سوم و چهارم تکمیلی آموزش امربمعروف «هنر تذکر زبانی»

برگزاری جلسات سوم و چهارم تکمیلی آموزش امربمعروف «هنر تذکر زبانی»

جلسه سوم و چهارم آموزشی «هنر تذکر زبانی» گروه راه بیداری، در غرب تهران، مسجد امام صادق علیه السلام (فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، نبش بلوار شهدای صادقیه)، روز چهار شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ ، ساعت ۱۷ با پخش قرآن و سرود ملی و کلیپ آغاز شد.

در ساعت اول، پس از گرامیداشت ایام مبارک ماه شعبان و دعا برای پیروزی مدافعین حرم، خانم دکتر عبدی به موضوع چرایی خروج زنان از حصنی که در آن آفریده شده اند، پرداختند. دلیل طرح این مبحث، در ادامه مبحث دو جلسه گذشته این است که یکی از عوامل تأثیرگذار بر بیشتر شدن اثر تذکرها، درک تفکر طرف مقابل در چرایی انجام منکر از سوی اوست. زمانی که دریابیم چرا دخترانمان به بی حجابی روی می آورند، بهتر میتوانیم آنان را از این منکر نهی کرده و به معروف حجاب دعوت کنیم. مهمترین مسئله در این راستا، سلطه جریان تفکر فمینیسم در میان دختران و زنان جامعه است که با شرح چرایی شکل گیری آن و دلایل مردود بودنش، جلسه ادامه پیدا کرد.

در ساعت دوم، مختصری از کلیات قوانین تذکر زبانی با توجه به مکانها، زمانها و موقعیتهای ویژه مطرح و در ادامه به پرسشها و شبهات حاضران پاسخ داده شد.

ساعت ۱۹ کلاس به پایان رسید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


7 × 3 =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>