آخرین مطالب

عضویت در سامانه پیامکی با ارسال «عضویت» به 09199380946

برگزاری جلسات اول و دوم تکمیلی آموزش امربمعروف «هنر تذکر زبانی»

برگزاری جلسات اول و دوم تکمیلی آموزش امربمعروف «هنر تذکر زبانی»

جلسه اول و دوم آموزشی «هنر تذکر زبانی» گروه راه بیداری، در غرب تهران، مسجد امام صادق علیه السلام (فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان،نبش بلوار شهدای صادقیه) ،روز چهار شنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۷ با پخش قرآن و سرود ملی و کلیپ آغاز شد.

خانم دکتر عبدی در ساعت اول، پس از بیان کلیات و مباحثی که قرار است طی دوره «هنر تذکر زبانی» ارائه شود؛ مبحث اول، پیرامون جایگاه زن در خلقت و چرایی لزوم پوشش او بنابر مقتضیات خلقت را آغاز کردند. دلیل پرداختن به موضوع حجاب در اولین جلسه از این دوره، نخست، مظلومیت این واجب الهی عنوان شد که حتی در میان جامعه مذهبی نیز مهجور می‌باشد به طوری که آیات و روایات وارده در این زمینه نیز مغفول مانده است. دلیل دوم، فراگیر بودن این منکر در سطح جامعه و درگیر بودن اکثر خانواده ها با این منکر است.

ساعت دوم به موضوع حجاب در قرآن و دیگر ادیان ابراهیمی اختصاص داشت که در آن آیات قرآنی و اشاره هایی که در کتاب عهدین به این موضوع شده، ارائه شد.

این جلسه پس از پرسش و پاسخ حاضرین، در ساعت ۱۹ به پایان رسید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


× 6 = 30

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>