آخرین مطالب

عضویت در سامانه پیامکی با ارسال «عضویت» به 09199380946

تصویر

مجاهدان ژاپنی در راه قدس

IMG_20190602_094622

🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *مجاهدان ژاپنی در راه قدس* 🔆 در خرداد ۱۳۵۱ سه ژاپنی با پرواز ایرفرانس وارد فرودگاه لد در فلسطین اشغالی شدند. ساعت ۱۰ و بیست دقیقه شب، چمدانهای خود را تحویل گرفتند. اسلحه های خود را بیرون آوردند و شروع به شلیک نمودند. آنها پنج نارنجک پرتاب کردند که سه تا به سوی هواپیماها، یکی ... ادامه مطلب »

جنایات آل سعود در سایه سکوت مدعیان حقوق بشر

9810101_824

جنایات آل سعود در سایه سکوت مدعیان حقوق بشر خبر اعدام وحشیانه ۳۷ شهروند عربستانی از طرف رژیم دیکتاتور آل سعود در روز سه شنبه و با اتهامات واهی شوک بزرگی بود برای مفهوم انسانیت و انسانهایی که هر روز در جهان، شاهد علم کردن کوچکترین مسأله ذیل عنوان دفاع از حقوق بشر و حقوق انسانی و حقوق حیوانی هستند ... ادامه مطلب »

روز مهدی عج در تورنتو کانادا

Who is mahdi

روز مهدی عجّل ٱلله تعالی فرجه ٱلشریف :: به مناسبت #نیمه_شعبان، برنامه «Mahdy_day» یعنی #روز_مهدی در #تورنتو_کانادا برگزار شد. این برنامه که چند سالی هست در شهر های مختلف آمریکا و کانادا برگزار میشود، تلاش می‌کند تا مردم انگلیسی زبان را با #امام_زمان به عنوان نجات بخش جهان آشنا کند. این برنامه که هر سال همراه با مجوز رسمی انجام ... ادامه مطلب »

همدلی در بحران – ماجرای زیبای روستای حاجی آباد گلستان

1076413_986

همدلی در بحران در روستای حاجی آباد بندرترکمن در محاصره سیلاب گمیشان با ساخت خاکریز و سد شنی توسط مردم جلوی نفوذ سیلاب به داخل روستا گرفته شد داستان این روستا شبیه قصه‌های افسانه‌ای است؛ از جنس قصه‌هایی که باید در کتابهای درسی بیاید و از آن یاد شود؛ مردم این روستا هر کدامشان یک پطروس فداکار بودند؛ اما واقعی؛ ... ادامه مطلب »

سیزده ساله های فهمیده!

13

سیزده ساله های فهمیده! داوطلب قهرمان ۱۳ ساله دامغانی، در بیمارستان صحرایی در مناطق سیل زده آق قلا، استان گلستان که تعطیلات سال نو خود را در مناطق سیل زده گذراند. آرزویش برای مردم امنیت و برای خودش شهادت است. با ما همراه شوید: بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »

ثبت لحظاتی که برای یک تاریخ حرف دارد

احترام

ما در جنگ غفلت کردیم از ثبت و ضبط تمام وجوه زیبای آن . ما در جنگ امکانات ثبت و ضبط نداشتیم و بدتر از آن فکر و اندیشه این کار. ما در جنگ تنها بخش خیلی خیلی کمی از صحنه ها و لحظات ارزشمند را ثبت و ضبط کردیم. الان غفلت نکنیم؛ از تجربه جنگ بهره بگیریم؛ ثبت و ... ادامه مطلب »