آخرین مطالب

عضویت در سامانه پیامکی با ارسال «عضویت» به 09199380946

چندرسانه‌ای

همدلی در بحران – ماجرای زیبای روستای حاجی آباد گلستان

1076413_986

همدلی در بحران در روستای حاجی آباد بندرترکمن در محاصره سیلاب گمیشان با ساخت خاکریز و سد شنی توسط مردم جلوی نفوذ سیلاب به داخل روستا گرفته شد داستان این روستا شبیه قصه‌های افسانه‌ای است؛ از جنس قصه‌هایی که باید در کتابهای درسی بیاید و از آن یاد شود؛ مردم این روستا هر کدامشان یک پطروس فداکار بودند؛ اما واقعی؛ ... ادامه مطلب »

راهکار شیوع خیر و محدود کردن شر و بدی در جامعه

اگر معنای امر به معروف و نهی از منکر و حدود آن برای مردم روشن بشود، معلوم خواهد شد یکی از نوترین، شیرین ترین، کارآمدترین و کارسازترین شیوه های تعامل اجتماعی، همین امر به معروف و نهی از منکر است . و بعضیها دیگر درنمی آیند بگویند «آقا! این فضولی کردن است »!. نه، این همکاری کردن است؛ این نظارت ... ادامه مطلب »

سیزده ساله های فهمیده!

13

سیزده ساله های فهمیده! داوطلب قهرمان ۱۳ ساله دامغانی، در بیمارستان صحرایی در مناطق سیل زده آق قلا، استان گلستان که تعطیلات سال نو خود را در مناطق سیل زده گذراند. آرزویش برای مردم امنیت و برای خودش شهادت است. با ما همراه شوید: بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »

ثبت لحظاتی که برای یک تاریخ حرف دارد

احترام

ما در جنگ غفلت کردیم از ثبت و ضبط تمام وجوه زیبای آن . ما در جنگ امکانات ثبت و ضبط نداشتیم و بدتر از آن فکر و اندیشه این کار. ما در جنگ تنها بخش خیلی خیلی کمی از صحنه ها و لحظات ارزشمند را ثبت و ضبط کردیم. الان غفلت نکنیم؛ از تجربه جنگ بهره بگیریم؛ ثبت و ... ادامه مطلب »

پخت و توزیع غذای گرم توسط قرارگاه جهادگران مهدی (راه بیداری)

tozi_e_ghaza

      پخت و توزیع غذای گرم توسط قرارگاه جهادگران مهدی (راه بیداری) در روستاهای اطراف شهرستان شوش کمک های ارسالی شما خیرین محترم اجرتان با صاحب الزمان ان شاالله… با ما همراه شوید: قرارگاه جهادگران مهدی: ble.im/join/MzQ5ZGRmOT بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »