آخرین مطالب

عضویت در سامانه پیامکی با ارسال «عضویت» به 09199380946

اخبار امر به معروف و نهی از منکر

مطالبه مردم از مجلس: 🔻 شفافیت آرای نمایندگان

  🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 مطالبه مردم از مجلس: 🔻 شفافیت آرای نمایندگان* 🔆 یکی از راه‌های استخفاف ملت این است که رأی مجلس را پنهان کنند! چرا اکثریت نمایندگان مجلس رأی می‌دهند به اینکه «رأی نماینده‌ها نباید شفاف باشد»؟ آیا ملت را خوار و بی‌مقدار می‌دانند؟ بعد هم برخی به‌صورت بسیار جاهلانه و احمقانه‌ای می‌گویند «مگر می‌خواهید تفتیش ... ادامه مطلب »

شبیه‌سازی حمله به ایران در صحرای‌ غربی آمریکا

🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 شبیه‌سازی حمله به ایران در صحرای‌ غربی آمریکا* 🔆 نیویورک تایمز : 🔹سال ۲۰۱۲ اسراییل به حمله محدود علیه تاسیسات هسته‌ای ایران نزدیک شده بود. 🔹آمریکایی‌ها نیز ماکت سایز واقعی تاسیسات ایران را در صحرای غربی ساختند و آن را با یک بمب ۱۳.۶ تُنی از بین بردند تا حمله به ایران را شبیه‌سازی کنند. ... ادامه مطلب »

۱۷ مطالبه امام خامنه ای از ۱۷ وزارتخانه

🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 ۱۷ مطالبه امام خامنه ای از ۱۷ وزارتخانه* #مطالبه_گری #امر_به_معروف_و_نهی_از_منکر_مسئولین با ما همراه شوید🔻 بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »

حذف بطری پلاستیکی آب از روضه

🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 حذف بطری پلاستیکی آب از روضه* 🔆 مسجد جامع دیرقانون امسال به جای بطری های پلاستیکی از پارچ آبخوری لبنانی و لیوان کاغذی قابل بازیافت استفاده کرد. شهرداری این شهر جنوبی که در بین شهرداری های لبنان جزو برترینها بوده است، چندی پیش موضوع تفکیک زباله از مبدا را بصورت جدّی دنبال کرد و با ... ادامه مطلب »

پاسخ قاطع آقای رئیسی به صاحبان قدرت و ثروت

  🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 پاسخ قاطع آقای رئیسی به صاحبان قدرت و ثروت* 🔆 رئیس قوه قضاییه: “وقتی پرونده کسانی که متصل به قدرت و ثروتند، روی میز قاضی می‌آید فریاد‌ها بلند می‌شود که این جناحی است یا این سیاسی است. به هیچ کدام از این سخنان توجه نخواهیم کرد.” #قوه_قضائیه_تشکر با ما همراه شوید🔻 بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: ... ادامه مطلب »

مبلغین منتقل‌کننده مشکلات مردم به دستگاه قضا باشند

    🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 مبلغین منتقل‌کننده مشکلات مردم به دستگاه قضا باشند.* 🔆 رئیس قوه قضائیه: گاهی در شهرهای کوچک مسائلی وجود دارد که با اطلاع از آنها و با یک اقدام، مشکل مردم آن منطقه حل می‌شود. با ما همراه شوید🔻 بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »

امید دادن اصلی یعنی این!!

🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 خبر خوب یعنی این! امیددادن اصلی یعنی این!* 🔹برخی از مسئولین فکر می‌کنند اگر چنانچه با مفسدین برخورد و در رسانه‌ها اعلام شد، مردم ناامید میشن! حال آنکه اساساً انقلاب یعنی همین. انقلاب مادامی زنده است که مردم و رسانه‌ها علیه فساد بگویند و بایستند و مسئولین برخورد کنند. 🔸هروقت دیدید جامعه منتقد نیست و ... ادامه مطلب »

جزییات بازداشت دو نماینده مجلس فریدون احمدی و محمد عزیزی، نمایندگان زنجان و ابهر

🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 جزییات بازداشت دو نماینده مجلس فریدون احمدی و محمد عزیزی، نمایندگان زنجان و ابهر* 🔆 پرونده آنها مربوط به فسادشان در بازار خودرو و شرکت سایپا است. در جلسه دادگاه، قاضی با قرار وثیقه ده میلیاردی دستور بازداشت این دو نفر را می دهد ولی این دو نفر که به خیال اینکه نماینده مجلس هستند ... ادامه مطلب »

حیرت بی بی سی از عملکرد ابراهیم رئیسی!

  🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 حیرت بی بی سی از عملکرد ابراهیم رئیسی!* 🔆 امید منتظری کارشناس اختصاصی بی بی سی: بی سابقه ترین کمپین مبارزه علیه فساد در دهه های گذشته شکل گرفته است. عملکرد رئیس قوه قضائیه در این زمان کوتاه، حیرت بسیاری از اپوزیسیون و رسانه های معاند را به دنبال داشته است. اما این حیرت ... ادامه مطلب »

واگذاری اردوگاه شهید باهنر ‌به قیمت ۴ هزار میلیارد تومان

🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷واگذاری اردوگاه شهید باهنر ‌به قیمت ۴ هزار میلیارد تومان / اردوگاه ۳۰ هزار میلیارد تومان قیمت دارد. * 🔆 زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس در گفتگو با تسنیم: 🔹در این قرارداد آمده که اگر آموزش و پرورش تا دو سال بدهی خود را نپردازد این اردوگاه به تملک آن شرکت در می‌آید 🔹 در کمیسیون ... ادامه مطلب »