آخرین مطالب

عضویت در سامانه پیامکی با ارسال «عضویت» به 09199380946

عمومی

تشکیلات یعنی حل شدن

IMG_20190616_133508

🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *تشکیلات یعنی حل شدن* 📖 #کتاب “جهاد فرهنگی” در بیان *رهبر معظم انقلاب* (مدظله)، صفحه ۲۱۸ ▫️ یک *کار تشکیلاتی* ، یک کار جمعی خصوصیتش این است که *فرد باید خودش را در جمع حل کند* ، گم کند؛ که این گم کردن عین بازیافتن به نحو درست است. چیزی کم نمی‌شود از آدم، چیزها ... ادامه مطلب »

پاسخ قاطع رهبر انقلاب به ترامپ

IMG_20190616_133301

🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *پاسخ قاطع رهبر انقلاب به ترامپ/ روایت تصویری از پیامی که به مقصد نرسید!* 🔸تصاویر منتشر شده از دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر معظم انقلاب، روایتگر سرنوشت پیامی است که به مقصد خود نرسید. 🔸#نخست_وزیر_ژاپن در ابتدای این دیدار خطاب به مقام معظم رهبری گفته است: من قصد دارم پیام رئیس جمهور آمریکا را ... ادامه مطلب »

تاثیر اخلاق مداری مسئولان در رشد اخلاقی جامعه

🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *تاثیر اخلاق مداری مسئولان در رشد اخلاقی جامعه* 🔆 بسیار اهمیت دارد که افراد به ویژه کسانی که در مقام و سِمَتی فعالیت می کنند نسبت به عملکرد اخلاقی خود حساس باشند چرا که در نگاه عمومی و نوع سلوک اخلاقی جامعه تاثیر گذارند. اکنون بخشی از جامعه به واسطه نوع عملکرد برخی از مسئولان ... ادامه مطلب »

قانون «از کجا آورده‌ای؟» برای اجرا ابلاغ شد

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌   🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 ‌ 🔷 *قانون «از کجا آورده‌ای؟» برای اجرا ابلاغ شد* ‌#قوه_قضاییه #شفافیت_اموال_و_دارایی_مسئولین با ما همراه شوید🔻 بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »

در برخی سفارتخانه ها چه خبر است؟!!

A+ Gallery_6

  🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *در برخی سفارتخانه ها چه خبر است؟!!* ِ 🔆 علیرضا سلیمی نماینده محلات: «در کشور ما سفارتخانه‌ای پارتی مختلط برگزار می‌کند و هنرمندنماها شرکت می‌کنند و در ماه مبارک رمضان مشروب سرو می‌شود؛ این جای تعجب دارد. سفارتخانه انگلیس یک روز مراسم افطاری می‌گیرد و روز دیگر پارتی مختلط برگزار می‌کند. ِ ⛔ رئیس ... ادامه مطلب »

استعمار پیر در جبهه جنگ نرم

IMG_20190616_130928

🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *استعمار پیر در جبهه جنگ نرم* 🔆 ‏به این خبر بی‌بی‌سی فارسی خوب دقت کنید: ۱⃣ بی‌بی‌سی فارسی عبدالباسط ساروت را «فوتبالیستی که نماد قیام علیه بشار اسد شده بود» معرفی کرده‌(عکس اول). ۲⃣ بی‌بی‌سی اما نگفته ساروت عضو داعش هم بوده. (عکس دوم). 🔻بی‌بی‌سی کلمه‌ای دروغ نگفته اما با گفتن تنها بخش کوچکی از ... ادامه مطلب »

گراف روابط جنسی دانش‌آموزان یک مدرسه در آمریکا!

IMG_20190616_114359

🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *گراف روابط جنسی دانش‌آموزان یک مدرسه در آمریکا!* 🔆 در سال ۲۰۰۴ طی یک تحقیقی از یک دبیرستان در آمریکا، از دانش‌آموزان مدرسه پرسیده‌اند که در هجده ماه گذشته با کدام یک از هم‌مدرسه‌ای های خود رابطه جنسی داشته‌اند؟! سپس گرافِ پاسخ دانش‌آموزان را به صورت بالا رسم کرده‌اند! 🔺این آن مدرسه‌ی ایده‌ال است که ... ادامه مطلب »

حقوق نجومی

IMG_20190616_130549

🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *حقوق نجومی* 🔆 «سلیمی» نماینده محلات در مجلس: 🔸برخی حقوق بگیران قانون را دور زده و امسال افزایش حقوق نجومی داشته‌اند. 🔸شاهد بودیم که وزیر امور خارجه آمریکا از ما خواسته که FATF و پالرمو را تصویب کنیم. اف بر غیرت کسی که در این شرایط از FATF و پالرمو دفاع کند. #حقوق_نجومی با ما ... ادامه مطلب »

حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر

PhotoEditor_20190616_124837089

  🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر* ‌🔆 رئیس قوه قضاییه: «به عنوان وظیفه شرعی و قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت خواهیم کرد.» #رییسی #قوه_قضاییه ‌ با ما همراه شوید🔻 بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »

هزینه تولد ملکه با پول ایرانی ها!

IMG_20190616_120254

🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *هزینه تولد ملکه با پول ایرانی ها!* 🔆 سفارت بریتانیا طی اطلاعیه‌ای از تجار و برندهای ایرانی درخواست کرد هزینه های برگزاری جشن تولد ملکه الیزابت در سفارت این کشور در تهران را برعهده بگیرند و اسپانسر برنامه شوند! «نقوی حسینی» نماینده مجلس در این باره گفت: «وزارت خارجه درباره اقدام سفارت انگلیس درجمع‌آوری کمک‌هزینه ... ادامه مطلب »