آخرین مطالب

عضویت در سامانه پیامکی با ارسال «عضویت» به 09199380946

عمومی

اهل وفا بر چهره یاس لبخند میکارند

یاس

اهل وفا بر چهره یاس لبخند میکارند یاس، دختر سیل‌زده‌ی ایرانی میگه “آب اسباب‌بازی‌هام‌ رو برده”؛ فیلم یاس در شبکه های اجتماعی بدست بچه‌های فلسطینی و لبنانی رسید و انها که بارها اسباب‌بازی‌هایشان را در بمباران‌های اسرائیل از دست دادند، برای یاس پیام هم‌دردی و هم‌دلی فرستادند! آنها میخواهند بر چهره “یاس‌ها” لبخند بکارند! پویش سراسری #اهل_وفاء با حضور مردمی ... ادامه مطلب »

ورود کاروانی از حشد الشعبی به خوزستان برای کمک به سیل زدگان

حشد الشعبی

حُبُّ ٱلحسین یَجْمَعُنا ورود کاروان بزرگ #حشدالشعبی و حرکت النجبای عراق به دهلران برای کمک به سیل زدگان ایرانی و استقبال امام جمعه و فرماندهی سپاه ناحیه دهلران به همراه پرسنل این ناحیه و جمعی از مسئولان و مردم از این کاروان. یادمان باشد این اتفاقات را مدیون خون چه کسانی هستیم. ۸ سال دفاع مقدس در مقابل رژیم بعث ... ادامه مطلب »

شکوه مقاومت و غیرت

parcham3

شکوه مقاومت و غیرت سیل گمیشان حادثه‌ای بود که افزون بر تلخی توانست حس همبستگی مردم آن دیار را به رخ جهانیان بکشد یا در منطقه خوزستان که سیل تمام زیرساخت‌ها را ازبین برده و سیلاب خروشان کرخه به دهلاویه هجوم آورده، جوانان با تعصب و با غیرت این منطقه برای دفاع از دهلاویه درمقابل موج سیلاب کرخه سیل بند ... ادامه مطلب »

شرط نیست امر و نهی کننده عادل باشد !

از نظر تکلیف شرعی امر به معروف و نهی از منکر بر هر فرد ی واجب است و از کسی که خودش هم عامل به معروف و پرهیز کننده از منکر نیست، این تکلیف ساقط نمی شود. امام خمینی(ره): شرایط وجوب امر به معروف و نهی از منکر: امر و نهی کننده شرط نیست عادل باشد و یا به آنچه ... ادامه مطلب »