آخرین مطالب

عضویت در سامانه پیامکی با ارسال «عضویت» به 09199380946

آموزش امر به معروف

ازمون دوره اموزش مقدماتی امر به معروف و نهی از منکر راه بیداری | زمستان ۹۸

آزمون پایان دوره آموزش مقدماتی امر به معروف و نهی از منکر راه بیداری به دو صورت کتبی: روز ۴شنبه ، ۳۰ بهمن ۹۸، ساعت ۴ عصر، در مسجد جامع امام سجاد علیه السلام مجازی: روز یکشنبه ۲۷ بهمن، لغایت سه شنبه ۲۹ بهمن ماه ۹۸ برگزار خواهد شد. بزرگواران می توانند در این روز با استفاده از لینک آزمون که ... ادامه مطلب »

دوره فشرده مقدماتی امر به معروف و نهی از منکر راه بیداری

گونه در انتخاب فرد صالح اثرگذار باشیم؟؟؟ 🔆دوره آموزشی راه بیداری با موضوع امر به معروف، نهی از منکر و مطالبه گری از مسئولین ❓برای امر به معروف و نهی از منکر مسئولین از کجا شروع کنیم؟ 🔹 فکر موثر 🔹کار موثر ✅ دوره آموزشی فشرده *۲* جلسه 🗓 جلسه اول : جمعه *۸ آذر ماه* 🗓 جلسه دوم : ... ادامه مطلب »

بی تفاوت نباشیم

  🔆🔅 *راه بیداری 🔅🔆 🔷 بی تفاوت نباشیم* 🔆 با سکوت خود در خطای دیگران شریک می شویم. با ما همراه شوید🔻 بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »

پیش به سوی خوبی‌ها

  🔆🔅 * راه بیداری 🔅🔆 🔷 پیش به سوی خوبی‌ها* 🔆 چگونه امر به معروف و نهی از منکر کنیم؟ ✅ ۱۷ توصیه امام خامنه ای برای بالا رفتن از نردبان امر به معروف و نهی از منکر. با ما همراه شوید🔻 بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »

برگزاری جلسه چهارم دوره مقدماتی جدید تشکل راه بیداری

🔆🔅🔆🔅🔆🔅 🔅🔆 🔆 جلسه چهارم #دوره_مقدماتی_جدید تشکل #راه_بیداری در روز سه شنبه ۹۸/۰۵/۰۸ در منطقه صادقیه برگزار شد. با ما همراه شوید🔻 بله: ble.im/join/YjIzYzU0N2 سروش: sapp.ir/rahe_bidari ایتا: https://eitaa.com/rahe_bidari اینستاگرام: instagram.com/rahebidari_ir سایت: www.rahebidari.ir ادامه مطلب »

دامنه واجب فراموش شده

🔆🔅 *راه بیداری* 🔅🔆 🔷 *دامنه واجب فراموش شده* 🔆«امروز فقط جنگ نظامی نیست؛ اما همه تهاجم های دیگر، با شدّت کم سابقه ای وجود دارد. در مقابل این تهاجم، این جامعه اسلامی، باید زنده، هوشیار، آسیب ناپذیر، پرامید، آماده مقاومت، آماده ضربه زدن و به صورتِ یک موجود زنده مقاوم بماند و مقاومت کند. این، چگونه ممکن است؟ این ... ادامه مطلب »

راهکار شیوع خیر و محدود کردن شر و بدی در جامعه

اگر معنای امر به معروف و نهی از منکر و حدود آن برای مردم روشن بشود، معلوم خواهد شد یکی از نوترین، شیرین ترین، کارآمدترین و کارسازترین شیوه های تعامل اجتماعی، همین امر به معروف و نهی از منکر است . و بعضیها دیگر درنمی آیند بگویند «آقا! این فضولی کردن است »!. نه، این همکاری کردن است؛ این نظارت ... ادامه مطلب »

اجباری کردن مستحبات جایز نیست

امر به معروف در موارد ترک واجب و ترک حرام، واجب است و در مواردی که انجام معروف، مستحب وانجام منکر، مکروه است امر به معروف و نهی از منکر مستحب می‌باشد. البتّه در امر به معروف و نهی از منكر نسبت به مستحبات و مکروهات، لازم است شخصیت فردی که مورد امر و نهی قرار می‌گیرد، در نظر گرفته ... ادامه مطلب »

دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر و کارگاه های عملی مطالبه گری از مسئولین

بیک یا حسین یعنی..‌. پای کار امام حسین علیه السلام ایستاده ایم . براى اصلاح اوضاع امّت جدّم قيام كردم، میخواهم «امر به‏ معروف‏» و «نهى از منكر» كنم و به روش جدّم و پدرم على (ع) عمل كنم. (امام حسین ع) با اقامه امر به معروف و نهی از منکر اوضاع جامعه و مسئولین اصلاح خواهد شد. چقدر به ... ادامه مطلب »

fa_IRPersian
fa_IRPersian